Автомобіль під час ремонту
Автомобіль під час ремонту

Автомобіль під час ремонту

30.06.2021

У наш час автомобілі стали частиною життя кожної людини. Багато хто має власні машини, хтось активно користується послугами таксі, а хтось використовує громадський транспорт. Сьогодні ми поговоримо про тих, хто має особисте авто.

Практично всі власники автомобілів погодяться з тим, що під час поломки власної машини дуже важко переключиться на інший спосіб пересування. Так, на час ремонту, можна пересісти на автобус або метро, ​​але найчастіше, маршрути вимагають пересадок, і тоді час шляху до потрібного вам місця пристойно збільшиться.

Можна зупинити свій вибір на таксі. Але, не дивлячись на різні тарифи, це задоволення не з дешевих і так довго кататися у вас не вийде. До того ж цей варіант має багато інших недоліків. Наприклад, у таксі ви не зможете залишити особисті речі. Або потрібного вам транспорту, просто, не буде в потрібному вам районі через годину пік. Більше про переваги і недоліки таксі та авто, що орендується, читайте в нашій статті «Оренда авто або таксі».

Виходячи з перерахованих варіантів, найкраще рішення на час ремонту власної машини – це взяти авто в оренду. У такому разі ви збережете максимальну мобільність і не відмовлятиметеся від звичних вам поїздок.

Переваги авто на заміну у Дніпрі

  1. Економія часу. Вам не потрібно буде витрачати час на пересадку, як у громадському транспорті.
  2. Комфорт та захищеність особистих речей. Жодних сторонніх у машині, можливість залишати особисті речі тощо.
  3. Індивідуальний вибір. Компанія “OneRent” пропонує великий вибір автомобілів різних марок під різні цілі та уподобання.
  4. Швидка видача автомобіля. Оформлення всіх документів та інших процедур займає близько 40-50 хвилин (при наданні менеджеру особистих даних або оформленні передброні – 25-30 хвилин).

Довгострокова оренда автомобіля

На жаль, ремонт власної машини може затягуватися в силу різних обставин. У такому разі компанія “OneRent” може запропонувати вам довгострокову оренду автомобіля. Вона включає передачу автомобіля замовнику в бездоганному технічному стані. Як правило, з моменту отримання заявки на оренду автомобіля, орендодавець готує автомобіль з новими витратними матеріалами: гальмівними колодками, дисками, заміненими маслами та фільтрами тощо. Ми розуміємо, що ваша довгострокова поїздка може продовжитися і саме тому кожен наш автомобіль проходить регулярне ТО.

Правила видачі автомобіля. І правила видачі автомобіля залишаються незмінними: ви залишаєте заставу за автомобіль, оплачуєте за оренду авто, менеджер з прокату складає договір оренди авто та робить відеофіксацію стану автомобіля.
На яких умовах можна орендувати авто у Дніпрі на тривалий проміжок часу? У компанії “OneRent” діє спеціальна пропозиція, яка, наприклад, дозволить вам орендувати седан бізнес-класу Mazda 6 на місяць і заощадити при цьому 250 $. Для цього Вам просто необхідно залишити заявку, в якій вказати дату подачі та дату повернення авто та вибрати сам автомобіль. І тоді калькулятор автоматично розрахує ціну з умовою спеціальної пропозиції.