Чому не варто боятися купувати авто в оренду?
Чому не варто боятися купувати авто в оренду?

Чому не варто боятися купувати авто в оренду?

05.03.2021

Як часто Вам доводилося бути заручником “своєрідного” музичного смаку таксиста під час тривалої поїздки до Дніпра? А чи зустрічався Вам водій, який погодився Вас підвезти, і Ви обрали цей автомобіль у Дніпрі, не підозрюючи, що дізнаєтесь про всю життєву історію шофера, яку не хочеться навіть слухати? Здавалося б, цих та інших проблем допоможе позбутися оренда авто. Але чи є це безпечним виходом із ситуації? і які ризики? Спеціалісти компанії “OneRent” підготували відповіді на ці та інші питання та переконає Вас у тому, що страшного у прокаті автомобіля нічого немає.

Кожен автомобіль у нашому автопарку застрахований від будь-яких випадків чи то ДТП чи подряпина на парковці. Орендуючи автомобіль у нашій компанії, Ви залишаєте заставу в розмірі 500 $, не набуваючи розширеної страховки, і 200 $ у разі її придбання. Ці засоби убезпечать Вас від позаштатних ситуацій на дорозі і, якщо воно трапиться, йдуть на відшкодування завданих збитків.

Прокат автомобіля – які переваги?

Оренда автомобіля тримається на трьох базисах “Б-З-Н”.

Б-Швидко. Ви не чекатимете, поки таксист знайде Вашу адресу або поки приїде потрібний маршрут. Ви є провідним у кожній своїй поїздці.

З-Зручно. Ви можете забронювати автомобіль на сайті компанії “OneRent” та орендувати автомобіль у Дніпрі без довгих реєстрацій та форм.

Н-Надійно. До кожного автомобіля на розсуд клієнта пропонується послуга додаткової страховки, що убезпечить Вас від позаштатних ситуацій на дорогах.

Оренда машини в Дніпрі в компанії “OneRent” має ряд переваг, серед яких:

Автопарк, що постійно оновлюється, щоб Ви відчували себе в безпеці. Кожні 3 місяці закуповуються нові

Широкий асортимент автомобілів різного класу: від рівня Економ до Преміум. В оренду здаються такі автомобілі, як Ford Fiesta, Ford Fusion, Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX-5, Kia Rio, Kia Sportage та ін.

Своєчасне технічне обслуговування автомобілів. Заміна фільтрів, масел, гальмівних колодок – все для того, щоб Ваша поїздка була комфортною та безтурботною.

Чистий автопарк. Всі автомобілі видаються та приймаються у чистому вигляді та з повним баком.

Висококваліфікований персонал. Менеджери на зв’язку 24/7 і готові проконсультувати з усіх питань.

Послуга надання авто за адресою. Виїзд та подача автомобіля в Дніпрі (до Ж/Д, автовокзалу, аеропорту та ін.) нашим водієм.

Довгострокова оренда авто в Україні. Надаємо довгострокову видачу автомобілів на вигідних умовах для поїздок по всій території України (не враховуючи окуповані території та зону проведення бойових дій).

Ніколи раніше оренда авто в Дніпрі не була така доступна, як зараз, адже вибираючи компанію “OneRent”, Ви довіряєте свій час професіоналам у сфері прокату машин