Прокат Авто у Харкові

На даний момент машин у Вашому місті НЕМАЄ.

Оренда авто у Харкові від OneRent

Машина напрокат у Харкові – послуга, яка має величезний попит, адже ситуацій, коли вам терміново може знадобитися особистий засіб пересування – безліч. Це зручно та набагато вигідніше, ніж користуватися службою таксі. Сервісів, що пропонують авто в оренду в Харкові теж чимало, але якщо ви зайшли на наш сайт, значить, однозначно знайдете надійного партнера і бажаний автомобіль серед різноманітного вибору моделей на різних, але точно вигідних умовах.

Особливості прокату автомобілів

Оренда автомобіля в Харкові пов’язана рядом особливостей, про які ви неодмінно повинні знати:

  • розрахунок за прокат провадиться за добовим тарифом, тобто орендар платить мінімум за 24 години (берете вранці і повертаєте ввечері – оплата за добу, берете з ранку одного дня і повертаєте до полудня наступного – платите вже за 2 доби);
  • машина в оренду у Харкові надається технічно справна, вимита, із заправленим «під зав’язку» баком. Повернути потрібно буде в такому ж акуратному стані, чисту, заправлену та без дефектів, пов’язаних із зовнішнім виглядом або технічним станом (тому не забудьте ретельно оглянути авто);
  • кожна компанія має свої вимоги до орендаря та санкції за їх порушення, тому необхідно уважно вивчити їх, звернути увагу на всі нюанси, щоб уникнути неприємних «сюрпризів» надалі;
  • завжди існують особливі умови, серед яких обмеження: за місцем використання (наприклад, людина, яка взяла авто напрокат, сам Харків і межі області залишати може, але не отримує право відбувати на окуповані території) та пробігу (щодобово – не більше 300 км, інакше буде нараховуватись штраф).

Прокат автомобіля в Харкові завжди здійснюється на підставі письмового договору, що містить умови щодо обов’язків та прав орендаря, а також прав орендодавця.

Запорука: що це, навіщо береться, чого залежить його величина

Для тих, хто оформляє прокат машини в Харкові, нерідко стає дивним факт застави. Варто сказати, що це успішна практика, якою користуються всі як в Україні, так і в інших країнах.

Застава – це певна сума грошей, яка є своєрідним захистом для власника автомобіля і гарантією того, що прокат авто, що орендував машину, в Харкові поверне її в цілості та безпеці, виконавши свої зобов’язання. Якщо все гаразд, то гроші повертаються орендарю.

Величина заставної суми залежить від:

  • класу автомобіля;
  • тривалість використання;

наявності розширеної страховки.

Прокат авто у Харкові через сервіс ONERENT

Якщо вас цікавить оренда машини в Харкові, і ви хочете взяти транспортний засіб на максимально вигідних умовах, а також отримавши перевірений, надійний і технічно справний автомобіль, то зробити це зможете за допомогою нашого ресурсу.

ONERENT представляє для своїх клієнтів великий вибір прокатних авто, різних марок, класів, кольорів та модифікацій, тому ви зможете взяти машину саме того бренду, якому віддаєте перевагу (Ford, VolksWagen та ін.).

У нас оренда авто в Харкові здійснюється на хороших умовах, з обов’язковим укладанням договору, в якому прописано всі нюанси. Ціни на прокат – помірні, заставні суми – адекватні, оплата може бути здійснена як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.

Вибрати відповідний автомобіль можете прямо зараз – у каталозі нашого сайту, інформація про ТЗ та тарифи – також вказані. Виникли питання – поставте їх менеджеру. З ONERENT вам забезпечена комфортна та приємна поїздка.