Прокат Авто у Києві

На даний момент машин у Вашому місті НЕМАЄ.

Оренда авто у Києві від OneRent

Оренда авто у Києві є дуже популярною послугою. Найчастіше до столиці прибувають ділові люди, яким потрібно встигнути за короткий час провести кілька зустрічей, переговорів з бізнес-партнерами, відвідати виставки тощо, ну а солідним чоловікам та елегантним бізнес-вуменам не годиться користуватися метро, ​​міським транспортом. Також популярна така послуга для туристичних цілей, як ви розумієте, що взяв авто напрокат, Київ відкриється у всій своїй красі, його можна буде розглянути просто під час пересування по місту з однієї точки в іншу.

Чому оренда авто у Києві – це найкраще рішення?

Насправді підстав взяти авто в оренду в Києві існує безліч, переваги такого рішення очевидні:

ви суттєво заощаджуєте власний час, адже вам не потрібно буде очікувати приїзду таксі або штовхатися у метро;
ви проводите час комфортно, з максимумом зручностей, і можете розподіляти свій маршрут найраціональнішим чином;
ви отримуєте персональний транспортний засіб гарантовано справний, в ідеальному стані, чистий та із заправленим баком (просто сів і поїхав);
якщо ви відправляєтеся у відрядження або в інших справах до столиці, вам не обов’язково їхати з іншого міста трасою на власному автомобілі, можна скористатися авіа- або залізничним повідомленням (що простіше, швидше і безпечніше), а потім взяти в прокат авто в Києві улюбленого виробника та відповідного своїм запитам класу.

Переваги прокату автомобілів через сайт ONERENT

Вирішивши скористатися орендованим автотранспортним засобом, вам потрібно буде визначитися з тим, де краще оформити прокат автомобіля у Києві. Ми однозначно рекомендуємо вам скористатися послугами нашого ресурсу ONERENT і запевняємо, що ви не будете розчаровані.

Ми пропонуємо:

  • великий вибір автомобілів (доступні моделі середнього та бізнес-класу знаменитих Ford, VolksWagen, Mazda, Toyota);
  • тільки технічно справні та перевірені машини, що забезпечують безпеку пересування на них;
  • вигідні та цілком конкурентоспроможні розцінки (можете порівняти ціни з іншими фірмами та приватними особами, що здають у прокат машини у Києві, у нас дуже хороші умови, при тривалій оренді тарифи знижуються, та крім того, з нами надійно).

Користуватися сервісом ONERENT та оформити заявку для прокату у нас дуже просто. Якщо вас цікавить оренда машини в Києві, то перегляньте представлені в каталозі варіанти, додаткову інформацію по кожному з них, потім зробіть вибір на користь найпривабливішого для себе варіанту та приступайте до оформлення заявки в режимі онлайн. Наш інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс створений спеціально так, щоб відвідувачі сайту не хвилювалися та легко розібралися з усіма етапами замовлення.

Декілька важливих особливостей оформлення прокату авто

Оренда автомобіля – це послуга, яка зручна, але при цьому має свої нюанси та особливості. На нашому сайті всі відвідувачі можуть ознайомитись з ними в окремому розділі «Умови прокату». Там розписані вікові обмеження, документи, питання страховки, видачі та повернення.

Обов’язковий нюанс, з яким стикаються всі, кого зацікавила машина напрокат, – це необхідність внесення застави. Це певна сума грошей, яка заморожується на рахунку орендоодержувача до того моменту, поки не закінчиться термін оренди, і він не повертає автомобіль у цілості та безпеці. Розмір застави залежить від класу обраної машини та відповідальності водія за неї (наявність розширеної страховки).

В цілому, машина в оренду – це відмінне рішення, і ви не розчаруєтеся, скориставшись послугами ONERENT.