Лайфхакі з оренди автомобіля
Лайфхакі з оренди автомобіля

Лайфхакі з оренди автомобіля

11.05.2021

Клієнти, звертаючись до нас за прокатом авто, ставлять одне й те саме питання: “Як швидко отримати автомобіль, не чекаючи оформлення договору, процедури фото та відеофіксації стану авто та ін.?” Що ж, для того, щоб 1 раз відповісти на це питання, пропонуємо Вам добірку корисних лайфхаків, які допоможуть заощадити Ваш час при оренді авто.

Бронюйте авто заздалегідь

Як показує практика, у більшості ситуацій наші клієнти бронюють авто сьогодні, щоби виїхати на ній завтра. На жаль, іноді трапляється, що автомобіль, який Ви розраховуєте забронювати, може бути зайнятий. Саме тому фахівці компанії “OneRent” радять Вам заздалегідь спланувати свою поїздку та забронювати необхідний автомобіль хоча б за 3 дні до поїздки*.

* За 3 дні до поїздки у звичайні дні та за 7 днів напередодні святкових днів.

Попросіть менеджера заздалегідь оформити договір

Якщо Ви вперше орендуєте автомобіль у компанії “OneRent”, то нам знадобляться дані Ваших документів (паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення водія). Для того, щоб прискорити процес видачі авто, попросіть менеджера прокату заповнити в договір Ваші дані та надіслати йому копії вищезгаданих документів та привезти оригінали документів у день видачі автомобіля.
Важливий момент! Без оригіналу документів менеджер не має права видати автомобіль.

Якщо ж Ви наш постійний клієнт, то менеджер легко внесе Ваші дані в договір, оскільки Ви вже є в нашій базі даних клієнтів.

Заздалегідь записуйтесь на миття автомобіля перед його поверненням до автопарку

Всі наші клієнти знають головне правило компанії – “Автомобіль видається в чистому вигляді, з повним баком і в такому ж стані приймається назад”. Для того, щоб заощадити свій час і не чекати своєї черги на автомийці, заздалегідь запишіться на неї в обумовлений час. Запис безкоштовний, але при цьому Ви зможете спланувати подальші дії.

Використовуйте безготівкову оплату за послуги оренди авто

Оренда авто в Дніпрі, також як і в інших містах України, вже давно користується попитом у людей, тому для їх зручності у компанії ”OneRent” є можливість сплатити за прокат авто за допомогою банківської картки. Це заощадить час для розрахунку за оренду.

Важливий момент! Застава за автомобіль приймається та видається лише готівкою.

Продовження автомобіля за дзвінком телефону

Якщо Ви знаєте, що Ваша поїздка затягується і автомобіль ще знадобиться, просто зателефонуйте в компанію “OneRent” і попросіть продовжити оренду авто. Менеджер з прокату зробить продовження або, якщо є попередня бронь на даний автомобіль, запропонує Вам альтернативний варіант. Спілкування відбуватиметься у телефонному режимі, Вам не знадобиться приїжджати до офісу, щоб продовжити броню.

Чи не встигаєте за машиною? Скористайтеся послугою подачі авто!

Часто виникають ситуації, коли Ви не можете відлучитися з роботи, будинку чи магазину, а машина потрібна зараз. Щоб вирішити проблему, компанія “OneRent” надає послугу подачі авто. Менеджер привезе Вам автомобіль у обумовлене місце та проведе процедуру видачі авто. Клієнтам, які бронюють автомобіль більш ніж на 4 доби, ця послуга надається безкоштовно!

Ось такою вийшла добірка лайфхаків. Сподіваємося, що Вам вони стануть у нагоді і Ви ними скористаєтеся.

Компанія “OneRent” –

Любимо коли все просто!