Оренда авто для корпоративних клієнтів
Оренда авто для корпоративних клієнтів

Оренда авто для корпоративних клієнтів

23.08.2020

Якщо в даний момент у вашої компанії немає автомобіля або вам потрібний додатковий транспортний засіб для корпоративних клієнтів, вам ідеально підійде авто напрокат у Києві. Вам не потрібно переплачувати за утримання та обслуговування машини, достатньо замовити її на необхідну дату. Такий варіант буде однозначно дешевшим, ніж таксі, особливо якщо потрібно багато пересуватися.

Особливості прокату для корпоративних клієнтів

У компанії автомобілі потрібні не тільки для перевезення товарів та надання послуг, а й для офіційних поїздок керівників, переміщення корпоративних клієнтів та співробітників.

Переваги оренди авто:

  • можливість вибрати клас та модель машини;
  • справний та вимитий транспортний засіб з повним баком бензину;
  • автомобіль доставляється на вашу адресу;
  • додаткова комплектація за бажанням замовника.

Щоб утримувати автомобіль та обслуговувати його, потрібні окремі співробітники та додаткові фінансові засоби. Також необхідно регулярно здійснювати ремонтні та планові технічні роботи. Прокат машини у Дніпрі, Києві або будь-якому іншому місті дозволяє заощадити гроші, час та сили.

Умови оренди

Управляти орендним авто можуть особи, які досягли 21 року, які мають стаж керування не менше 2 років. Застава визначається залежно від класу авто, терміну використання та наявності розширеної страховки.

Необхідні документи для оренди

Для укладання договору необхідні документи, що підтверджують статус юридичної особи, права людини, яка буде за кермом машини. Умови надання машини, строки оплати, внесення та повернення застави, тривалість оренди, права та обов’язки сторін узгоджуються письмово. Прокат авто сьогодні здійснюється швидко, просто та вигідно для вас.