Оренда автомобілів без водія. Тонкощі, нюанси
Оренда автомобілів без водія. Тонкощі, нюанси

Оренда автомобілів без водія. Тонкощі, нюанси

05.05.2020

Машина напрокат у Дніпрі, Києві та інших містах – це відмінне рішення для комфортного та швидкого пересування необхідним маршрутом. Бувають такі ситуації, коли без транспорту ніяк не обійтися, а громадським добиратися довго і складно. Ви можете орендувати будь-яку модель машини, що сподобалася, і самостійно вибирати шлях.

Особливості оренди автомобіля

Оренда транспортного засобу вийде вам однозначно дешевша, ніж поїздка на таксі. А якщо пересуватися необхідно часто, то послуга замовлення авто без водія буде більш економічним та зручним для вас варіантом.

Замовити авто можна на:

  • кілька діб (підходить для ділових людей та тих, хто у місті проїздом);
  • вихідні (формат відпочинку за містом або поїздки із сім’єю);
  • більш тривалий період (для подорожей до іншої точки України або для тривалого користування машиною).

Для прокату авто у вас мають бути права (для іноземних туристів міжнародного зразка) та вік не менше 21 року. Також необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Вартість прокату авто

Оренда авто може бути як добовою, так і довготривалою. Тому вартість залежатиме від мети та дальності поїздки. На довгостроковий період ціна вийде вигідніша.

Точну вартість послуги можна дізнатися у оператора під час обговорення всіх деталей замовлення. Клієнт може підібрати собі машину різного класу та формату (легкову або позашляховик, економ або класу люкс).

Як зробити замовлення

Ви можете залишити заявку онлайн або за телефоном. Все, що потрібно – це вибрати транспортний засіб та дату прокату. Автомобіль підганяється у зручне для вас місце. Оренда машини без водія дозволить вам пересуватися з комфортом та самостійно вибирати свій маршрут.