Оренда та прокат авто для іноземців
Оренда та прокат авто для іноземців

Оренда та прокат авто для іноземців

17.03.2021

Останнім часом у нашій країні почав розвиватися туризм і все частіше і частіше у нашій компанії користується попитом послуга подачі авто до вокзалу та аеропорту. Ми знаємо як складно приїжджій людині пояснити, що вона має всі необхідні документи, але їй потрібний тільки засіб для пересування. Саме тому дана стаття допоможе Вам легко орендувати автомобіль, незважаючи на акцент, знання української/російської мови та ін.

Якщо Ви іноземець і лише приїхали до України

Приїжджаючи до нас у країну та плануючи орендувати автомобіль, Ви можете забронювати потрібне авто та заповнити форму на сайті компанії “OneRent”. Після того, як Ви залишите заявку, з Вами зв’яжеться менеджер нашої компанії та проконсультує по процедурі оренди авто у зручному для Вас форматі (телефонний дзвінок, за допомогою месенджерів, ін.). Менеджер вільно володіє розмовною англійською мовою, що не складе труднощів у наданні консультації.

Які документи потрібні?

Для того, щоб орендувати автомобіль іноземцем, Вам необхідно мати при собі наступний перелік документів:

  • Закордонний паспорт із чинною відміткою перетину кордону України;
  • Посвідчення водія міжнародного зразка.

Ось і все, менеджер оформляє договір, прикріплюючи копії перерахованих вище документів і видає Вам автомобіль. У разі будь-яких позаштатних ситуацій, менеджер знаходиться на зв’язку 24/7 і допоможе з будь-яким питанням.

Якщо Ви іноземець і вже мешкаєте в Україні

Компанія OneRent дозволяє також орендувати автомобіль іноземцям, які проживають на території України. Для цього Вам потрібні такі документи:

  • Чинний дозвіл на проживання українського зразка;
  • Посвідчення водія міжнародного зразка.
  • Рекомендації для туристів

Спеціально для туристів ми розробили перелік порад, як зробити так, щоб Ваша поїздка була незабутньою. Якщо Ви приїхали в Україну з метою пізнати красу Західної України або торкнутися рукою історичних пам’яток часів Київської Русі, то не буде зайвим дізнатися про перелік рекомендацій.

Плануйте маршрут заздалегідь

Передчасне планування допоможе Вам скоротити час у дорозі, покаже альтернативний найкоротший шлях до місця призначення, оминаючи пробки у мегаполісах або дорожні роботи.

Використовуйте ремені безпеки

Як показує практика, маючи великий досвід водіння та нехтуючи засобами безпеки, Ви ніколи не зможете бути впевненим у своїй безпеці, будучи в потоці серед інших водіїв.

А як щодо страховки?

Щоб позбавити себе позаштатних ситуацій, які можуть виникнути на дорозі, замовте послугу розширеної страховки до Вашого орендованого авто. Почуйте себе впевнено у потоці!

Якщо ви хочете взяти машину на прокат або у вас залишилися питання, телефонуйте на сайті.