Поради щодо вибору автомобіля в оренду
Поради щодо вибору автомобіля в оренду

Поради щодо вибору автомобіля в оренду

24.03.2021

Чого ми хочемо, будучи за кермом? Чашки кави? Великої швидкості? Відсутності пробок? А можливо комфортної їзди? Якщо Ви все ще не знаєте як досягти комфортабельної поїздки на відпочинок, роботу або ще кудись, ми відкриємо Вам кілька секретів на що варто звернути увагу при оренді авто в Дніпрі.

Порада 1: Відчуйте габарити авто. Якщо Ви постійний клієнт компанії “OneRent”, то, напевно, вже знаєте більшу частину нашого автопарку і вже маєте у своєму списку фаворитів.

Якщо Ви вперше плануєте взяти в прокат авто в Дніпрі для ділової поїздки, то спробуйте орендувати автомобіль на 1 добу і трохи на ньому поїздити містом, щоб зрозуміти чи підходять Вам розміри. Адже, як показує практика, постійно орендуючи кросовер, не відразу виходить звикати до габаритів хетчбеків і навпаки.

Тому, якщо Ви все ще не впевнені, що зможете відчути габарити обраного автомобіля – візьміть у прокат чудовий компактний седан Kia Rio або щось інше.

Порада 2: Звертайте увагу на висоту дорожнього просвіту

Кліренс (або висота дорожнього просвіту) – одна з важливих характеристик автомобіля, яка визначає чи зможе автомобіль впорається з бордюром на центральному проспекті міста чи ні:)

Чим менше кліренс, тим краще обтічність автомобіля, але в той же час тим вищий ризик чіплятися дном за будь-які нерівності.

Орендуючи високі кросовери компанії “OneRent”, Ви мінімізуєте всі можливі ризики налетіти на камінь або валун і зачепити елементи ходової частини.

Ну а досвідчені гуру водіння можуть взяти в прокат сучасні седани за доступними цінами.

Порада 3: Чим більший автомобіль, тим більша витрата палива

Якщо Ви плануєте взяти в прокат кросовер для поїздки у відрядження або для відпочинку на Західній Україні, будьте готові до витрат на паливо. Саме тому радимо Вам звертати увагу на обсяг паливного бака та показник середньої витрати палива на 100 км.

Порада 4: Оренда автомобіля відповідно до характеру поїздки

Серйозно ставтеся до вибору автомобіля. Якщо Ви знаєте, що поїздка проходитиме поганими дорогами – орендуйте кросовер з високим кліренсом. Якщо ж Ви впевнені в тому, що вся Ваша

Якщо Ви впевнені, що на шляху Вас чекають Таким чином Ви убезпечите себе та орендований автомобіль від можливих подій.

Порада 5: Оформляйте додаткову страховку

Якщо Ви думаєте, що ми намагаємось нав’язати Вам послугу, це зовсім не так. Повірте, додаткова страховка убезпечить Вас від усіляких ситуацій на дорозі: від камінчика, що прилетів, в лобове скло до збитого дзеркала на парковці ТРЦ.

Таким чином, враховуючи всі перераховані вище поради, Ви докладете максимум зусиль для того, щоб Ваша поїздка пройшла безпечно!