Поширені ситуації, але є вихід!
Поширені ситуації, але є вихід!

Поширені ситуації, але є вихід!

10.03.2021

Як часто Вам доводилося бути заручником “своєрідного” музичного смаку таксиста під час тривалої поїздки до Дніпра? А чи зустрічався Вам водій, який погодився Вас підвезти, і Ви обрали цей автомобіль, не підозрюючи, що дізнаєтесь про всю життєву історію шофера, яку не хочеться навіть слухати? Погодьтеся, це досить поширені ситуації, але є вихід! Універсальним вирішенням проблем є прокат автомобіля у Дніпрі від компанії OneRent.

Якими словами можна описати компанію Onerent?

  • Швидко. Ви не чекатимете, поки таксист знайде Вашу адресу або поки приїде потрібний маршрут. Ви є провідним у кожній своїй поїздці.
  • Зручно. Ви можете забронювати автомобіль на сайті компанії “OneRent” без довгих реєстрацій і форм.
  • Надійно. До кожного автомобіля на розсуд клієнта пропонується послуга додаткової страховки, що убезпечить Вас від позаштатних ситуацій на дорогах.

У компанії “OneRent” має ряд переваг, серед яких:

– Автопарк, що постійно оновлюється, щоб Ви відчували себе в безпеці. Кожні 3 місяці закуповуються нові автомобілі для Вашої зручності.

– Широкий асортимент автомобілів різного класу: від рівня “Економ” до “Преміум”. В оренду здаються такі автомобілі, як Ford Fiesta, Ford Fusion, Mazda 3, Mazda 6, Mazda CX-5, Kia Rio, Kia Sportage та ін.

– Своєчасне технічне обслуговування автомобілів. Заміна фільтрів, масел, гальмівних колодок – все для того, щоб Ваша поїздка була комфортною та безтурботною.

– Чистий автопарк. Всі автомобілі видаються та приймаються у чистому вигляді та з повним баком.

– Висококваліфікований персонал. Менеджери на зв’язку 24/7 і готові проконсультувати з усіх питань.

– Послуга надання авто за адресою. Виїзд та подача автомобіля (до Ж/Д, автовокзалу, аеропорту та ін.) нашим водієм.

– Довгострокова оренда авто. Надаємо довгострокову видачу автомобілів на вигідних умовах для поїздок по всій території України (не враховуючи окуповані території та зону проведення бойових дій).

Вибираючи компанію “OneRent”, Ви довіряєте свій час професіоналам у сфері прокату машин.