Що подивитися в Дніпрі та околицях міста на автомобілі
Що подивитися в Дніпрі та околицях міста на автомобілі

Що подивитися в Дніпрі та околицях міста на автомобілі

11.06.2021

Дніпро – дивовижне місто, яке приваблює туристів своєю сучасною архітектурою та безліччю цікавих місць. Сьогодні компанія ONERENT підготувала для вас захоплюючий матеріал про найкращі пам’ятки Дніпра, які, без сумніву, сподобаються кожному!

Що відвідати туристу за один день: найкращі місця міста

Монастирський острів. Оглядовий майданчик, розташований на височині острова, – чудова можливість побачити місто в безпосередній близькості. Стрімкий потік 17-метрового штучного водоспаду, що знаходиться біля підніжжя, пробуджує жагу до пригод. А любителі архітектури оцінять білу церкву із позолоченими куполами, а також пам’ятник Тарасу Шевченку.

Преображенський собор. Здійснивши коротку поїздку у бік знаменитого Мерефо-Херсонського мосту, ви опинитеся в місці, яке, на думку істориків, стало відправною точкою для будівництва поселення, яке сьогодні має горду назву могутньої річки. Спасо-Преображенський собор – унікальна пам’ятка державного значення.

Парк Глоби. У центрі парку є штучне озеро з рибками та птахами. Розміри водойми дозволяють у теплу пору року покататися на катамарані. Також у парку є дитяча залізниця.

Гарні місця поблизу міста Дніпро

Село Піщанка (32 км від міста) – місце, де можна викупатися в прохолодних водах Самари, яка влітку набагато чистіша, ніж Дніпро, і відчути запах справжніх хвойних лісів. Є також невеликі кемпінги та комплекси, де можна зупинитись на вихідні.

Страусова ферма та зоопарк у травні (60 км від міста). Тут мешкають каннські антилопи, європейська лань, муфлони, лами, поні та дикі кабани. Страусів можна годувати, а деяких тварин можна гладити. Тут можна покататися на конях.

Кар’єр у Старому Кодаку (150 км від міста). Цей кар’єр знаходиться на місці легендарної фортеці Кодак. Вона була однією з найбільш відчужених свого часу. Сам кар’єр також незвичайний. Вода в ньому залишається чистою і прохолодною більшу частину літа, навіть коли Дніпро вже цвіте.

Токівський водоспад (19 км від міста). Одне з наймальовничіших місць України розташоване прямо в Апостолівському районі. Тут можна побачити єдиний у регіоні водоспад на річці Кам’янці (понад 2,6 тис. га). Водоспад оточений незвичайними барвистими 30-метровими скелями із рожевого, червоного та сірого граніту.

Можна ще довго перераховувати список місць, які кожен турист та городянин має відвідати у Дніпрі та на його околицях. Але важливо пам’ятати, що запорука гарної подорожі у його плануванні, важливим моментом якого є транспортний засіб. Вам буде важко самостійно обійти бажані місця та пам’ятки у Дніпрі, а на міський транспорт ви витратите дорогоцінний час вашого відпочинку. Тому найкращим варіантом буде оренда автомобіля. компанія ONERENT має широкий вибір машин і з радістю допоможе підібрати вам авто під ваші бажання та уподобання.