Як орендувати авто? Що потрібно для прокату авто в Україні
Як орендувати авто? Що потрібно для прокату авто в Україні

Як орендувати авто? Що потрібно для прокату авто в Україні

10.11.2020

Прокат авто в Києві та інших містах може знадобитися в різних ситуаціях: для використання в цілях бізнесу, подорожей, перевезення корпоративних клієнтів та співробітників, поїздки на вокзал та аеропорт. Компаніям може знадобитися транспортний засіб на добу, тому недоцільно мати власний автопарк. Прокатний закордонний сервіс є доступним і в Україні. Ви можете вибрати автомобіль, що сподобався, на добу і на тривалий період.

Як орендувати авто?

Процес оренди – дуже легкий і швидкий. Від вас знадобиться лише:

  • вибрати необхідну дату чи період;
  • підібрати машину з каталогу;
  • надати документи;
  • ознайомитись та підписати договір прокату.

У договорі зазначаються умови надання машини, терміни оплати, внесення та повернення застави, тривалість оренди, права та обов’язки сторін. Прокат машини в Запоріжжі оформляється швидко та з урахуванням усіх побажань клієнта. Усі транспортні засоби застраховані по ОСАЦВ.

Що потрібно для прокату авто в Україні

Щоб оформити прокат, необхідно надати документи (для фізичних осіб паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення водія категорії В). Вік водія має бути не меншим 21 року, а стаж водіння від 2 років.

Застава визначається залежно від класу авто, терміну використання та наявності розширеної страховки. Автомобіль переганяється в будь-яку точку міста у справному стані, вимитий та з повним баком бензину.

Вартість оренди машини

Оренда авто в Дніпрі може бути як добовою, так і довготривалою. Тому вартість залежатиме від мети та дальності поїздки. На довгостроковий період ціна вийде вигідніша.

Точну вартість послуги можна дізнатися у оператора під час обговорення всіх деталей замовлення. Клієнт може підібрати собі машину різного класу та формату.