Як заощадити на оренді авто
Як заощадити на оренді авто

Як заощадити на оренді авто

31.05.2021

У наш час, прокатом автомобілів нікого не здивувати, але як заощадити на цій послузі та не зіпсувати враження від своєї подорожі? Поговоримо про те, як взяти авто в оренду і при цьому заощадити свої гроші. Якщо ви плануєте орендувати машину і при цьому не хочете переплачувати за таку послугу, то кілька корисних порад:

Порада 1. Вибирайте машину, виходячи з ваших цілей.
Сучасні компанії пропонують своїм покупцям широкий вибір автомобілів, мотоциклів та іншої техніки різного типу. Відповідно, ціна кожної окремої моделі може змінюватись у більшу або меншу сторону в залежності від її характеристик. Вирішальними факторами є розмір автомобіля, його клас, кількість пасажирів та водотоннажність. Наприклад, якщо ви плануєте орендувати автомобіль, щоб разом подорожувати, немає сенсу орендувати великий кросовер на п’ять пасажирів. Також дуже важливим є клас автомобіля. VIP-автомобілі слід брати в оренду лише в тому випадку, якщо це справді має сенс. Але якщо вам потрібен простий, але надійний автомобіль для подорожей, можна звернути увагу на представника середнього класу.

Порада 2. Замовляйте машину заздалегідь.
Не варто залишати все на останній момент і замовляти машину, що сподобалася, за день до поїздки або важливої ​​події. З одного боку, може виявитися, що ця модель вже заброньована або з тих чи інших причин не орендується. В цьому випадку вам терміново потрібно вибрати інший варіант, який може стати для вас менш вигідним за ціною. По-друге, якщо клієнт вибирає попереднє бронювання автомобіля, багато компаній пропонують нижчі витрати на свої послуги.

Порада 3. Не користуйтеся послугою для доставки автомобіля на вокзал або аеропорт, оскільки цей варіант значно збільшує вартість оренди автомобіля.

Порада 4. Запам’ятайте правила повернення автомобіля.
Важливо знати, що умови повернення автомобіля або мотоцикла можуть відрізнятись від компанії до компанії. Тому слід уважно вивчити всі супутні нюанси, щоби співробітники компанії не стягували з вас додаткову плату. Наприклад, більшість цих компаній дотримуються принципу – у якому стані машина на прокат була отримана, у такому стані її потрібно повернути. Також слід не забути наповнити бак. Якщо ви отримуєте автомобіль з повним баком, який є стандартним варіантом, не забудьте заправити його перед тим, як повернути. В іншому випадку вам можуть заплатити не тільки за сам бензин, а й за заправку паливного бака.

Порада 5. Вибирайте лише ті додаткові послуги, які дійсно потрібні.
Ця практика широко поширена, коли ви отримуєте безліч інших послуг, крім авто на прокат, деякі з яких можуть вам просто не знадобитися. Наприклад, якщо ви орендуєте автомобіль, щоб подорожувати або подорожувати в інші країни, у вас можуть виникнути проблеми з пошуком потрібних місць без GPS-навігатора. Але пам’ятайте, що оренда такого пристрою коштує недешево. Тому в деяких випадках все, що ви можете зробити, це використовувати смартфон із підключенням до Інтернету та одну з інтерактивних онлайн-карток, які працюють практично у будь-якій точці світу.

Підсумовуючи, можна сказати, що за бажання ви завжди можете орендувати машину за вигідною та доступною для вас вартістю. У Дніпрі це можна зробити, зв’язавшись зі спеціалістами компанії Onerent. В цьому випадку на вас чекають найвигідніші та найпривабливіші умови оренди автомобіля.